Nawigacja

 • FERIE W BRODNICY!

  Jeśli obudzisz się w poniedziałek i zdasz sobie sprawę, że to pierwszy dzień ferii, i nie będziesz wiedział co ze sobą zrobić..... skorzystaj z ofert przygotowanych przez instytucje miejskie.

  http://bdk.brodnica.net/imprezy/11418/, http://www.biblioteka.brodnica.pl/.../www.zs1brodnica.../, https://www.facebook.com/MlodziezowaRadaMiastaBrodnicy,

 • Yes, yes, yes - są ferie!

  Jest radość ,,z wolnego od nauki" i jest świadomość z czyhających zagrożeń. Dlatego też uczniowie Jagiellonki wykonali plakaty informujące o bezpieczeństwie w czasie zimowego odpoczynku. Społeczność szkolna mogła zapoznać się z ważnymi hasłami w korytarzu przy wejściu do szkoły. Niech ta galeria zdjęć będzie dla wszystkich pozytywną nauką na najbliższe dni. (L.K, M.P)

 • Uczniowie kl. I zaprosili do szkoły swoją BABCIE I DZIADKA🥰

  Kochani, okazja to była rzadka. Uczniowie kl. I zaprosili do szkoły swoją BABCIE I DZIADKA. Były piosenki, tańce i życzenia, a na końcu łezki u dziadków - te ze wzruszenia. (tekst: L.K, fot: L.K, J.D)

 • Bal karnawałowy uczniów kl.1-3 w obiektywie. (L.K, J.W, M.P)

 • Się działo! 💪🍀🥇👏

  W jedności i chęci siła - to się sprawdza. A to działa jeszcze bardziej, gdy chce się pomóc innym. Tym razem fani (badmintona) spotkali się na turnieju zorganizowanym przez Sztab WOŚP w Górznie przy współudziale SP 3 Brodnica i ZS w Górznie. 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (tuż przed jego Wielkim Finałem) pokazał, że potrafi łączyć ludzi z pasją i jeszcze dać coś od siebie innym. Ludzie ,,badmintona" lubią pomagać i działać zespołowo. To był naprawdę dobry dzień.

 • .

 • Lubimy działać zespołowo i pomagać.💓💪🍀🏸

  Potrafimy łączyć swoje pasje z dobrą zabawą i jeszcze dać coś od siebie innym. Lubimy działać zespołowo i pomagać. I tak do końca świata i... o jeden dzień dłużej.

 • JASEŁKA 2023

 • Finał konkursu szkolnego dla uczniów klas 1-3 na przygotowanie słowniczków obrazowych o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia oraz motywami zimowymi - rozstrzygnięty!

  Wśród uczniów klas pierwszych zwyciężyli następujący uczniowie: Mają Dąbrowska (1b), Artur Tomczyk (1a) oraz Krzysztof Paczkowski (1a). Wśród zwycięzców z klas drugich znaleźli się: Nikola Borucińska (2a), Lena Rogowska (2a) oraz Patryk Olszewski (2b). Wśród uczniów klas trzecich natomiast najlepsi okazali się: Kalina Kędzia (3d), Wiktoria Pakuła (3d) oraz Maria Kruczka (3c). Nagrodzeni jednak zostali wszyscy uczestnicy konkursu, nie tylko zwycięzcy. Wszystkim dziękujemy za przekazanie pięknych prac i zachęcamy do zaangażowania w kolejne szkolne przedsięwzięcia. (L.K, M.W)

 • Ku chwale Badmintona!

  20 godzin z obsługi programu Turnament - tyle zajęło nam wzięcie udziału w kursie przeprowadzonym przez Kolegium Sędziów Polskiego Związku Badmintona - by lepiej przeprowadzać turnieje, a nasi bohaterowie (zawodnicy) mogli wszystko widzieć online. Dziękujemy prowadzącym: Piotr Skrzek (Przewodniczący Kolegium Sędziów Polskiego Związku Badmintona) i Marek Krawczyk (sędzia międzynarodowy) - za tak ciekawe przeprowadzenie kursu. Pamiętajcie - badminton to ciekawa dyscyplina sportu, dzięki której można rozwijać się fizycznie, a przy okazji dostarczyć sobie sporo pozytywnych emocji i adrenaliny.

 • PHO3NIX KIDS w Jagiellonce!

  Nigdzie nie musieliśmy jechać czy iść, by zobaczyć znanego sporowca. Dzięki wygranej warsztatów w konkursie Fundacji PHO3NIX KIDS - Filip Zaborowski (polski pływak specjalizujący się w stylu dowolnym, wielokrotny mistrz Polski i brązowy medalista uniwersjady) wraz z ekipą przybył do naszej szkoły. Były sportowe emocje, zabawa i przede wszystkim uśmiech na twarzach naszych uczniów. Dziękujemy za aktywne spędzenie tego dnia. (L.K)

 • Tylko u nas - w Jagiellonce, warsztaty PHO3NIX KIDS🏊‍♂️🛟

  Warsztaty PHO3NIX KIDS z udziałem wielokrotnego Mistrza Polski, olimpijczyka, brązowego medalistę Uniwersjady w pływaniu stylem dowolnym Filipa Zaborowskiego.

 • Duża radość dzieci na zajęciach z wykorzystaniem klocków LEGO SPIKE

  Klocków, które pozwalają uczyć umiejętności rozwiązywania problemów i opowiadania historii podczas zabawy. To budowanie i tworzenie programu z wykorzystaniem aplikacji. Zajęcia, które odbywają się dzięki udziałowi szkoły w programie ,,Laboratorium Przyszłości" uczą wytrwałości i samodzielności oraz pozwalają dzieciom w interaktywny sposób poznawać zagadnienia związane z przedmiotami STEAM.(L.K, J.G)

 • .

 • Magiczna, wyjątkowa, niepowtarzalna - Wigilia Szkolna

  Tego jeszcze w Jagiellonce nie było. Uczniowie kl.7-8 zaprosili do świątecznego stołu i wspólnego kolędowania koleżeństwo z klas 5-8. Goście przyszli, wspólnie zaśpiewali i zobaczyli jak ,,starsi" razem spędzają ten wyjątkowy dzień w szkole. W sali sportowej były życzenia, prezenty, śpiew, radość, uśmiech i postne dania. Czyli wszystko to, co podczas tradycyjnej wigilii. Równie radośnie spędzili ten wyjątkowy dzień najmłodsi przedstawiciele ,,trójki". W auli szkolnej świąteczne przeboje prezentowali uczniowie kl.1-4. Kolejny etap ich ,,kolędowania" był w izbach lekcyjnych. Najlepszym podsumowaniem Szkolnej Wigilii kl. 1-8 są życzenia dla wszystkich sympatyków naszej szkoły: https://youtu.be/AV3C1nSuZZI .Tak dziać się może tylko w ,,trójce". (tekst: L.K, fot: A.N-F, M.P, J.G, K.A)

 • To był magiczny wieczór🥰🎄

  Takich chwil, takich momentów nie da się zapomnieć. Magia Świąt zaiskrzyła już w nas. Uśmiech gości, radość wykonawców, popatrzmy jeszcze raz na Wieczornicę Bożonarodzeniową, tym razem uchwyconą na zdjęciach. (L.K)

 • ,,Świece i gliniane naczynia"

  Pod takim hasłem uczniowie klas IV wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych w brodnickim Muzeum. Koordynatorem zajęć byli przedstawiciele Stowarzyszenia Sagitta. Dziękujemy za poznanie historii dawnych lat. Już dużo wiemy jak wyglądało życie ówczesnych ludzi. (tekst: L.K, fot: K.A, A.K, M.K)

 • Warsztaty piernikarskie w Pracowni Świętej Katarzyny!

  Zapoznanie z historią i tradycją piernikarską regionu, tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia, właściwości plastyczne korzennego ciasta; wygniatanie, wyciskanie i dekorowanie oraz kształtowanie umiejętności przyrządzania posiłków z zachowaniem higieny - to najważniejsze umiejętności, które zdobyli uczniowie kl. 2a, 3a i 3d podczas piernikowych warsztatów. Dziękujemy Fundacja Brama Epok, za radość ze wspólnej pracy. (tekst: L.K, fot: A.N-F, B.W, A.K)

 • "Poznaj Polskę"

  Uczniowie klas ósmych wyjazdem do Torunia zakończyli udział Jagiellończyków w projekcie Poznaj Polskę. Ich celem było Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz Twierdza Fort IV. Zwiedzili również Starówkę. Zwieńczeniem wycieczki był seans filmowy w Cinema City. Uczniowie udowodnili, że tego typu wyjazdy dają nie tylko możliwość poznawania nowych miejsc, rzeczy, ale są też fantastyczną okazją do integracji.( R.Sz.)

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy
  ul. Wiejska 6
  87-300 Brodnica
 • 56 49 824 10
  514 955 484

Galeria zdjęć