• Światowy Dzień Badmintona !

• My też świętujemy i ... wspominamy co działo się w ostatnich 10 miesiącach. Uczniowie, rodzice, przyjaciele Jagiellonki stawali na podium w zawodach ogólnopolskich, wojewódzkich, ligowych i amatorskich. Byliśmy we Wrocławiu (Narodowe Dni Badmintona 2022 i 2023), Toruniu (Walentynkowy Turniej ,,O Piernikową Lotkę"), Olsztynie, Rynie, Smólniku, Solcu Kujawskim i na Igrzyskach Europejskich w Tarnowie. Wspieraliśmy też WOŚP. Szkoliliśmy się w obsłudze programu Turnament przeprowadzonym przez Kolegium Sędziów PZBad., by móc organizować zawody. To my, zorganizowaliśmy Rodzinny Piknik Badmintona w ramach projektu ,,Sportowe Wakacje+" z MSiT oraz PZBad. i uwaga ,,WISIENKA NA TORCIE" - TO TAKŻE MY, PRZEDSTAWICIELE SP 3, po raz pierwszy w historii Brodnicy zorganizowaliśmy dla ponad 100 osób - Otwarty Turniej Badmintona ,,Rodzina na medal" zarówno dla rodzinnych duetów jak i dorosłych amatorów. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej, czyli tych dla których badminton jest ulubionym sportem, sposobem na życie i pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Ku chwale(L.K)