Szkolne nagrody filmowe zostały przyznane już po raz ósmy! Dziękujemy młodym twórcom za podzielenie się z nami ich kreatywnością, zainteresowaniami, artystycznymi wizjami i poczuciem humoru. Uczniowie klas 4 - 8 zgłosili w tym roku rekordową liczbę filmów - aż 30! - więc wybór najlepszych nie był łatwy. Nagroda publiczności (może nie jednogłośnie, ale bardzo donośnie!) trafiła do klasy 8c (,,Wiejskie sprawy" - Julia Golik, Zofia Kowalkowska, Franciszek Szynkiewicz, Dominik Gałaś), natomiast po przyznane przez jurorów Grand Prix - Złotą Gruszkę - sięgnęła klasa 5a (,,Misja nr 17" - Leon Widźgowski, Aleksander Herman, Jakub Milewski, Natan Kulka, Aleksander Szymański). Pozostali nagrodzeni: II miejsce - ,,Wiejskie sprawy", III miejsce - ,,Kuchenny reset" (7c: Antonina Macikowska, Julia Bronskowska, Małgorzata Nowakowska, Aleksander Budka, Nikola Grabowska), aktorskie odkrycie - Aleksander Budka, 7c (,,Kuchenny reset"), animacja historyczna - Mikołaj Orzechowski, 7c (,,II wojna światowa w pigułce"), osobowość kulinarna - Bartłomiej Siedlaczek, 6d (,,Gotowanie z rzecznikiem"), debiut - Nikola Dudra i Oliwia Kwas, 4c (,,Kuchenne rewolucje Magdy Seler"), umiejętności techniczne na wesoło - Zuzanna Kin, 8a (,,Rolnik szuka żony").
Do zobaczenia (na ekranie) za rok!🎥🍀