Nawigacja

 • Wyjątkowy Dzień...

 • Zostań w domu!

  Ósmoklasisto!

  Przed Tobą wybór nowej, ponadpodstawowej szkoły. Zdecyduj dobrze – przed Tobą całe życie ! Przeanalizuj wybór Twojej nowej szkoły. Prawdopodobnie to, jakiego wyboru dokonasz, zdecyduje o Twoim przyszłym sposobie zarabiania pieniędzy i pomyśle na dorosłe życie.

  Wybierz... dobrą szkołę!

  Sprawdź, co oferuje Twoja nowa szkoła, i dopiero wówczas podejmij decyzję. Wiem,że nadal masz wątpliwości. Chcemy Ci pomóc. Dziś zobacz więc, co proponują dla Ciebie 2 brodnickie licea.

  Film promocyjny III LOhttps://www.facebook.com/3lobrodnica/videos/1690034517765750/

  Film promocyjny I LOhttps://www.youtube.com/watch?v=RafcrPGy__c

  Więcej informacji o rekrutacji uzyskasz na stronach głównych szkół: http://www.3lo.zs1brodnica.edu.pl/ i https://1lo-brodnica.edupage.org/

 • Zostań w domu!

 • Zostań w domu!

  18.05 : „Karol Wojtyła – nasz Papież”, 100-lecie urodzin Jana Pawła II. Pamiętamy!

 • Ważne informacje!

  W związku z planowanym od 25 maja br. przywracaniem zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Brodnicy informujemy:

  1. Realizacja podstawy programowej dla wszystkich uczniów klas I -III będzie odbywała się w dotychczasowej formie to znaczy z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość ( nauka zdalna).

  2. Uczniom klas I-III zgłoszonym do szkoły przez rodziców zostanie zapewniona w szkole opieka w oparciu o procedury opracowane zgodnie z wytycznymi MEN i GIS.

  3. Przypominamy, że pierwszeństwo w opiece mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz rodzice, którzy nie mogą połączyć pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem.

  4. Zgłoszenia ucznia na zajęcia opiekuńcze należy dokonać do 18 maja 2020r. (poniedziałek) do godz. 15.00 na niżej wskazane adresy szkół lub telefonicznie:

  ZSP nr 1 – jedynkabrodnica@wp.pl  tel. 56 498 23 43

  ZSP nr 2 - spdwa@poczta.onet.pl  tel. 56 493 46 56

  ZSP nr 3 – sekretariat@zsp3.brodnica.pl  tel. 56 498 61 25

  SP nr 3 – sekretarz@sp3brodnica.pl  tel. 56 498 24 10

  ZS nr 1 – sekretariat@zs1brodnica.pl tel. 56 498 78 51

 • Zostań w domu!

 • Ważne!

  Rząd ogłosił III etap znoszenia ograniczeń w związku z epidemią. Pamiętać należy, że nie będzie to zwyczajna edukacja. (fot.MEN)

 • ZASADY UCZESTNICTWA W LEKCJI VIDEO!

  Od 12.03.2020 r. w naszej szkole jest pełna mobilizacja dydaktyczna i techniczna z wykorzystaniem platform i nowoczesnej technologii, by zdalna nauka przynosiła efekty. Nieodłączną częścią pracy on-line stały się spotkania video. Uczniowie kl. 4-8 od początku biorą w nich udział. Teraz czas, by najmłodsi ,,jagiellończycy" z kl.1-3, mieli swoje lekcje live. Zapamiętajmy i przestrzegajmy zasad uczestnictwa w tych wyjątkowych lekcjach. (tekst: L.K, film: A. Nowicka- Filon)

  https://biteable.com/watch/embed/new-procedure-copy-2554562…

 • Słowa mają moc...#zostanwdomu

 • Cześć i chwała bohaterom!

  75 lat temu Niemcy podpisały w Berlinie bezwarunkową kapitulację, która zakończyła II wojnę światową. Pamiętamy i oddajemy należyty hołd wszystkim bohaterom - obrońcom Ojczyzny.

 • Zostań w domu!

  W lasach, parkach, a nawet na łące aż roi się od niechcianych intruzów.Pamiętajmy, że oprócz koronawirusa, mogą być dla nas groźne także KLESZCZE. Po powrocie ze spaceru, koniecznie obejrzyjcie swoje ciało, czy gdzieś sprytnie nie ukrył się ten mały intruz. Najczęstszą chorobą wywołaną przez kleszcze jest Borelioza (atakuje skórę, układ nerwowy, stawy, serce, narząd wzroku). Bądźmy czujni. Uważajmy!

 • ZOSTAŃ W DOMU!

  Damy radę. Bo jak nie my, to kto! #wdomuzagrane, #zostanwdomu

 • ZOSTAŃ W DOMU!

 • ZOSTAŃ W DOMU!

 • ZOSTAŃ W DOMU!

 • ZOSTAŃ W DOMU!

  II etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 wprowadzony. Cieszy fakt, że od 4 maja otwarte zostaną niektóre obiekty sportowe. Maksymalnie do 6 osób. Stadiony sportowe (piłkarskie, lekkoatletyczne i inne), boiska szkolne i wielofunkcyjne (w tym Orliki), infrastruktura zewnętrzna do uprawiania sportów motorowych oraz lotnictwa, pola golfowe, ośrodki jeździeckie oraz otwarte obiekty takie jak: strzelnice, tory łucznicze, tory gokartowe, tory wrotkarskie i rolkowe. Maksymalnie do 2 osób. Infrastruktura zewnętrzna do uprawiania sportów wodnych: kajak, łódka, rower wodny. Maksymalnie 4 osoby na jeden kort: Korty tenisowe: otwarte i półotwarte. W przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa: zachowanie dystansu społecznego, obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy), ograniczona liczba osób, weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt), brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC), dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie, obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt, korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.(www.gov.pl)

 • ZOSTAŃ W DOMU!

  Na tę informację, szczególnie uczniowie kl.8, czekali bardzo długo!

 • ZOSTAŃ W DOMU!

 • ZOSTAŃ W DOMU!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy
  ul. Wiejska 6
  87-300 Brodnica
 • 56 498 24 10

Galeria zdjęć