Nawigacja

 • Już w najbliższą niedzielę!

  Burmistrz Brodnicy oraz Stowarzyszenie Sagitta zapraszają uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 do udziału w projekcie "Mieszek dawnych rzemiosł"

 • Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”

  Pragniemy poinformować, że w roku szkolnym 2020/2021 będziemy realizować Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja” wspierający rozwój społeczny i emocjonalny dzieci i młodzieży. (A.N-F)

 • ,,Dzisiaj jest dobry dzień. Postaw swoją kropkę i poczekaj na mądrego nauczyciela. Albo od razu sam nim bądź."

  Cytat dnia: ,, Dzisiaj jest dobry dzień. Postaw swoją kropkę i poczekaj na mądrego nauczyciela.Albo od razu sam nim bądź."15 września, to Międzynarodowy Dzień Kropki. Co to znaczy? Przeczytaj książkę Reyndolsa dla dzieci, które nie wierzą w siebie albo otwórz ten link https://www.edunews.pl/…/i…/2389-miedzynarodowy-dzien-kropki i wszystko będzie jasne. Gratulacje dla klas, które aktywnie włączyły się w ten ,,kropkowy dzień". ( tekst: L.K, fot: B.W, A.K, A.Sz, D. R-M, M.Ś, A. N-F, J.G, M.P)

 • Już za chwilę...

  ...groszki, grochy, kropki i kropeczki będą miały swój dzień. Przygotuj ciekawy strój, rysunek..... i aktywnie spędź ten dzień w szkole. ( tekst: L.K, fot: A.N-F)

 • ,,Obraz: Moje piękno - inne znaczy wyjątkowe"

  Artystycznego wyzwania podjęło się kilkoro uczniów z naszej szkoły. Malarskie prace będzie można zobaczyć już niedługo na wernisażu, który podsumuje wspólny projekt BDK i SP3 ,,Obraz: Moje piękno - inne znaczy wyjątkowe".

 • Wieczorową porą w SP3 też jest pięknie...

 • Genibot - geniusz wśród robotów edukacyjnych!

  Klasa 3b przez tydzień testuje nowego robota edukacyjnego. Genibot, bo taką ma nazwę, to geniusz wśród dostępnych robotów edukacyjnych. Z Genibotem nauka programowania jest jeszcze ciekawsza i bardziej skuteczna. Przekonali się o tym uczniowie 3b. (J.G)

 • Zdalne, Narodowe Czytanie 2020 J. Słowacki ,, Balladyna".

 • EKO-LIDER III edycja 2020!

  4 września w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Przysieku k/Torunia odbyła się gala wręczenia nagród EKO-LIDER III edycja 2020. Jest to konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jednym z finalistów był uczeń naszej szkoły, Wiktor Kilian z klasy 6c, który wykonał projekt konkursowy dotyczący roślin miododajnych. Wiktor został doceniony przez Komisję Konkursową i znalazł się wśród pięciu wyróżnionych osób w województwie. Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy Wiktorowi oraz jego rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów! (tekst :E.F, fot: A. KILIAN) )

 • Zapraszamy na wspólne czytanie dramatu „Balladyna”

  W sobotę 5 września nasza szkoła weźmie po raz kolejny udział w akcji Narodowego Czytania organizowanej przez Prezydenta RP.W tym roku czytamy dramat Juliusza Słowackiego „Balladyna”. Postępowanie tytułowej bohaterki utworu : Balladyny - morderczyni, zabójczyni siostry - skłania do refleksji nad ludzkimi słabościami i wadami. Elementy fantastyczne mieszające się z realistycznymi to niepodważalne walory tego romantycznego dzieła.Tym razem do udziału w ogólnopolskiej akcji wykorzystamy nowoczesne narzędzia komunikacji, które dobrze sprawdziły się podczas zdalnej nauki.Zapraszamy w sobotę o godzinie 10.00 do czytania przez aplikację zoom.us (aby dołączyć do spotkania za pośrednictwem zoom, wpiszID 488 997 49 40, hasło jpolski).Do usłyszenia (i zobaczenia) w sobotę!

 • Pierwszy dzień w szkolnej ławce uczniów kl.1

 • Witaj szkoło!

  Witamy w gościnnych murach SZKOŁY NA WIEJSKIEJ, uczniów kl.I. Już wiemy, że z Wami.... oj, będzie się działo!

 • Witaj szkoło!!!

  Wyruszamy po nowy bagaż wiedzy i doświadczeń .... nowy rok szkolny 2020/2021 w innych niż zawsze klimatach, rozpoczęli także uczniowie kl.4-8. Niech moc i zdrowie, będzie z nami! Damy radę!

   

 • Pamietamy!

 • .

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego (01.09.2020 r.)

  (wszystkich obowiązują wytyczne GIS I MEN)

  Klasy I

  (Uwaga – do klasy pierwszej z dzieckiem może wejść tylko jeden rodzic/opiekun prawny)

  godz. 8.00 - kl. 1a (aula)

  godz. 9.00 - kl. 1b (aula)

  godz. 10.00 - kl. 1c (aula)

  godz. 11.00 - kl. 1d (aula)

  Klasy II

  godz. 8.10 - kl. 2a (s.13)

  godz. 8.10 - kl. 2c (s.27)

  godz. 8.30 - kl. 2b (s.16)

  godz. 8.30 - kl. 2d (s.26)

  Klasy III

  godz. 8.45 - kl. 3a (s.28)

  godz. 8.45 - kl. 3b (s.30)

  godz. 9.10 - kl. 3c (s.31)

  Klasa IV

  godz. 9.10 - kl. 4a (s.41)

  godz. 9.30 - kl. 4b (s.39)

  godz. 9.30 - kl. 4c (s.12)

  Klasa V

  godz. 9.45 - kl. 5a (s.35)

  Klasa VI

  godz. 10.10 - kl. 6a (s.43)

  godz. 10.10 - kl. 6b (s.40)

  godz. 9.45 - kl. 6c (s.44)

  Klasa VII

  godz. 10.30 - kl. 7a (s.42)

  godz. 10.45 - kl. 7b (s.33)

  godz. 10.30 - kl. 7c (s.32)

  Klasa VIII

  godz. 10.45 - kl. 8a (s.35)

 • "Bo czasem trzeba się uśmiechnąć..."

  "...Tak mimo wszystko, spróbować na nowo istnieć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń, dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.''😀🥰

 • Rower jest fajny, bo....

 • Pamiętamy!

  Jednodniówka wydana z okazji obchodów 100. rocznicy bitwy, oficjalne uroczystości na cmentarzu wojskowym w Lasku Miejskim oraz wystawa w brodnickim muzeum to wydarzenia w ramach obchodów 100. Rocznicy Bitwy Polsko-Bolszewickiej pod Brodnicą.

 • BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

  Wskazówki dla uczniów i rodziców rekomendowane przez MEN.

 • W wakacje nigdy nie ma nudy😊🏸⚽🎣🚣‍♀️🚴‍♂️

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy
  ul. Wiejska 6
  87-300 Brodnica
 • 56 498 24 10

Galeria zdjęć