Nawigacja

 • KONKURS FOTOGRAFICZNY- dzień 1

  Zapraszamy do głosowania na wybrane przez siebie fotografie w Szkolnym Przyrodniczym Konkursie Fotograficznym. Każdego dnia głosujemy na zdjęcia w innej kategorii, a są 3. Do każdej z nich przydzielona jest oddzielna karta do głosowania (do każdej jest oddzielny link). Wszystkie zdjęcia zostały ponumerowane w taki sposób, aby numery się nie powtarzały. Głosowanie jest anonimowe. W każdej kategorii oddajemy jeden głos. Link do głosowania nr 1. Kategoria: „Osobliwości przyrody polskiej” https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…

 • ...

 • Zostań jurorem konkursu filmowego!

  Serdecznie zapraszamy Uczniów i Nauczycieli do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszą animację bajek Ignacego Krasickiego. Konkursowe filmy zostały przygotowane przez uczniów klas szóstych i siódmych. Animacja, która zdobędzie najwięcej Waszych głosów, otrzyma Oscara Trójki. Aby zagłosować, uważnie obejrzyjcie prezentację zawierającą pokaz dziesięciu zgłoszonych bajek, a następnie przejdźcie do ankiety, w której wskażecie swojego faworyta. Uwaga! Każdy może zagłosować tylko jeden raz; głosowanie potrwa do poniedziałku (włącznie). (O.B., O.W). Prezentacja filmów:https://view.genial.ly/60929a8d039f0e0d33c69594Głosowanie:https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=yI-BqAgzukqaUHqWmbRCBu8bJ3Nr49FDt4ayZExkWGFURTQzVkVOOUozVFExSDM3MDdJNDA1RjBCNy4u

 • Adrianna Wetzel z klasy 4a...

  ...kolejna uczennica naszej szkoły, która dołączyła do konkursu ,,Mikrofon dla Ciebie". Pomóżcie Adriannie spełnić muzyczne marzenia - lajkujcie (na stronie STUDIO PIOSENKI METRO BRODNICA). https://www.facebook.com/pg/studiometrobrodnica/videos/?ref=page_internal

 • Maja Kłyza, uczennica kl.4a...

  ... ma szansę spełnić swoje marzenie - śpiewać w Teatrze Buffo. Wystarczy lajk pod jej nagraniem na stronie Studio Piosenki Metro Brodnica. Bądźmy solidarni i wesprzyjmy koleżankę, uczennicę. Pokażmy, że w jedności siła. Klikamy, klikamy, klikamy! https://pl-pl.facebook.com/studiometrobrodnica/videos/196861655585105/?t=4

 • ...

 • ...

 • MAJOWE ŚWIĘTA!

  Na moment przenieśliśmy się w czasy pełne tęsknoty. Tęsknoty za bliskimi, za wolnością, za godnym i bezpiecznym życiem. W chwili zatrzymania, zamyślenia i wdzięczności za to, że jesteśmy POLAKAMI, w apelu z okazji Majowych Świąt, uczestniczyła (Teams i hybrydowo) cała społeczność SP3.

 • Wielkie czytanie ,,Jeżycjady"

  W marcu uczniowie SP3 bardzo aktywnie uczestniczyli w V Ogólnopolskim Czytaniu ,,Jeżycjady". Miło nam, że do akcji włączyły się wszystkie klasy z przedziału 4 - 8. Wzięliśmy także udział w dyskusji o rodzinie i ważnych w naszym życiu wartościach. Przekonaliśmy się, że rozmowy - nawet te prowadzone zdalnie - nadal są cenne, inspirujące i integrujące. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji! Miłośników ,,Jeżycjady" zapraszamy do obejrzenia relacji, a także do wysłuchania obszernych fragmentów pełnych humoru i mądrości życiowych książek Małgorzaty Musierowicz. (O. B.) https://view.genial.ly/6063166aa943510cd27c0c3f

 • Międzynarodowy Dzień Ziemi!

  ,,Dzikie wysypisko śmieci, jak powstają kwaśne deszcze?, czy wywar z czerwonej kapusty jako wskaźnik chemiczny" - takie właśnie doświadczenia prezentowane były w szkolnej TV Jagiellońskiej z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Uczniowie z Wiejskiej uczestniczyli również w wirtualnej wycieczce przyrodniczej po Brodnicy. Nie zabrakło także wizyty w lesie, by podkreślić, jak ważne jest dbanie o środowisko i wspólne dobro jakim jest klimat. Całe społeczeństwo SP3 przez cały rok, nie tylko od święta, pamięta, aby żyć w większej harmonii z naturą, o czym świadczą ciekawe lekcje we wszystkich klasach związane z tym tematem. (tekst: L.K, fot: L.K, J.S, A.K, D.R-M)

 • KANGUR MATEMATYCZNY

  89 uczniów kl. 1-8 (w tym 1 osoba formie zdalnej: elektronicznej – za pośrednictwem internetu), wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Umiejętność myślenia logicznego, a nie czysta wiedza i znajomość wzorów, to główne założenia konkursu, który wywodzi się z Australii, gdzie został rozpropagowany przez Petera O'Hallorana. W 1990 r. Kangur odbył się po raz pierwszy w Europie i za sprawą francuskich matematyków został rozpropagowany w wielu krajach świata. Jesteśmy pewni, że wzorem lat poprzednich, będziemy mogli gratulować wielu naszym uczniom, którzy znajdą się w czołówce tego konkursu. (tekst: L.K, fot: L.K, K. Sz.-K)

 • ...

 • Dzisiejszy dzień to świetna okazja do promocji aktywności fizycznej...

  Dzień ten ma na celu podkreślenie roli i potencjału sportu jeśli chodzi o przestrzeganie praw człowieka oraz międzyludzkiej solidarności na świecie. Warto pamiętać, że sport to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to przede wszystkim nauka cierpliwości i umiejętność współpracy w grupie. Dzisiejszy dzień to świetna okazja do promocji aktywności fizycznej, podczas której nasz organizm wydziela endorfiny, czyli hormony szczęścia, a także świetnie wpływa na ogólny stan naszego zdrowia. Ze względu na epidemię koronowirusa zachęcamy Państwa do ćwiczeń w domu, aby niedługo wrócić do normalnego życia z pełną mocą. Święto ustanowiła w 2013 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych, a 6 kwietnia nie jest datą przypadkową. Właśnie tego dnia w 1896 roku w Atenach rozpoczęły się pierwsze w nowożytnej epoce letnie igrzyska olimpijskie.

 • ...

 • To była aktywna i twórcza godzina w TV Jagiellońskiej!

  Niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do świąt Wielkiej Nocy mieli uczniowie kl.1-6, którzy aktywnie uczestniczyli w Wielkanocnych Warsztatach. Pod kierunkiem pani M. Przybyłowskiej młodzi Jagiellończycy tworzyli świąteczno-wiosenną kartkę. Możliwość własnoręcznego wykonania atrakcyjnej ozdoby była źródłem ogromnej satysfakcji. W czasie trwania warsztatów, dzięki pani M. Krajewskiej, uczniowie dowiedzieli się także, jakie są zwyczaje, tradycje i symbole wielkanocne. To była aktywna i twórcza godzina w TV Jagiellońskiej. Brawo Wy! (L.K)

 • Wszystkim rodzicom i wychowawcom zależy na tym, aby wychować dzieci na mądrych i szczęśliwych ludzi, samodzielnych i twórczych!

  Dlatego uczniowie z Wiejskiej biorą aktywny udział w różnych, ciekawych projektach. ,,Równość" - Dzień Kolorowej Skarpety, to ,,Międzynarodowy Projekt Edukacyjny - Emocja", w którym wzięli aktywny udział przedstawiciele kl. 3a. (L.K., A.N-F.)

 • WIOSNA JUŻ JEST WŚRÓD NAS!

  Uczniowie kl.4-8 także przywitali wiosnę. Dzięki aplikacji Teams grano w Kahot, a także obejrzano prezentację zdjęć wykonanych przez uczniów, które pokazały prawdę: WIOSNA JUŻ JEST WŚRÓD NAS.

 • Inny, nie znaczy gorszy.

 • .

 • Wernisaż „OBRAZ, MOJE PIĘKNO – INNE, ZNACZY WYJĄTKOWE” – jeszcze tylko dziś mogą oglądać uczniowie kl.1-3 w holu szkoły.

  Mamy nadzieję, że prace wszystkich uczestników tego projektu obejrzy jeszcze w tym roku szkolnym, ,,na żywo", cała społeczność naszej szkoły. Przypomnijmy: ta wystawa, to było wspólne przedsięwzięcie BDK i SP3 w Brodnicy, realizowane w ramach Programu BARDZO MŁODA KULTURA KUJAWSKO-POMORSKIE 2019-2021. W artystycznej przygodzie wzięły udział: Zosia Matuszewska (kl.5a), Natalia Szczechowska (kl.7a), Natalia Brodalska (kl.7b) i Marianna Wiśniewska (kl. 7b). (L.K)

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy
  ul. Wiejska 6
  87-300 Brodnica
 • 56 498 24 10

Galeria zdjęć